Якісний web дизайн – гарантія успіху Вашого 

Вигляд і привабливість сайту відіграють важливе значення в процесі просування та розкрути веб ресурсу. Перший контакт відвідувачів з порталом здійснюється на основі візуального сприйняття. Якщо зовнішній вигляд приємний та цікавий, то користувачі надовго затримаються та захочуть ще більше дізнатись про зміст та продукцію, що представлені на сайті.

Web дизайн – це процес розробки веб сайтів, технічна розробка, структурування інформації, а також зовнішнє оформлення порталу, наповнення його спецефектами та авангардними рішеннями, що дозволяє здобути суттєві переваги перед конкурентами.

Проте, важливо пам’ятати, що надмірно насичений спецефектами сайт більше схожий на інструмент для розваг, а не ведення професійного бізнесу. Створити простий та легкий для сприйняття віртуальний простір значно важче, ніж наповнити його насиченою графікою і спецефектами.

Web дизайн складається з наступних етапів:

– розробка технічного завдання – розуміння мети, з якою створюється сайт, визначення його функціональності і структури, а також параметрів візуального сприйняття;

– структурування інформації (юзабіліті) – форма та зміст майбутнього сайту, продумування веб сторінок;

– графічне оформлення – за допомогою інструментів графіки створюється візуальний простір порталу;

– верстка – графічна картинка накладається на окремі елементи з використанням технологій CSS,HTML і трансформується в код, котрий можна побачити за допомогою браузера;

– вебмастеринг – сприяє поширенню та ефективній доставці сайту по мережі, включає розміщення на хостингу і пошукову оптимізацію.

Комп’ютерний веб дизайнер самостійно здійснює запуск сайту і виконує або контролює всі етапи створення порталу.

До основних елементів дизайну відносяться простір, лінії, фігури, кольори, шрифти, текстура, форми, розміри тощо. Саме з цих елементів складається уся композиція дизайну. Щоб правильно ними послуговуватись, потрібно досконало знати їхні характерні особливості, сильні та слабкі сторони, реакцію в різних ситуаціях.

Веб-студія Павук пропонує якісний і професійний web дизайн, який дозволить Вашому інтернет-магазину, порталу чи сайту досягнути поставлених цілей та принести довгоочікувані прибутки.