На сьогодні технічна підтримка сайтів – головна умова ефективної роботи інтернет-ресурсу та збереження ТОП-позицій у пошукових системах. Лише правильно організована технічна підтримка сайтів та своєчасне оновлення інтернет-ресурсу допоможе зберегти постійних та залучити велику аудиторію нових користувачів.

Що включає у себе технічна підтримка сайтів? Це повний комплекс послуг, котрі передбачають постійну професійну підтримку та формування інтересу до Вашого сайту великої аудиторії користувачів.

Наша допомога включає в себе: хостинг, доменне ім’я, автоматичний моніторинг, резервне копіювання веб-сайту, додавання та зміна функціональних можливостей тощо.

Будь-який сайт, котрий є частиною бізнесу, вимагає регулярного поповнення новою тематичною інформацією – новинами, статтями та графічними зображеннями. Постійне оновлення свідчить про те, що компанія та сайт інтенсивно працюють, окрім цього, інтернет-ресурс, котрий регулярно оновлюється краще переглядається пошуковими системами, а це у свою чергу сприяє збільшенню рейтингу сайту та просуванню його у ТОП-позиції.

Ми пропонуємо професійне доопрацювання сайтів, у зв’язку з вдосконаленням тих чи інших функцій, котрі закладені розробниками ресурсів. Ми усуваємо проблеми пов’язані з хостингом провайдера, котрий у будь-який момент може проводити роботи на своєму сервері, а це спричинятиме негативний вплив на стабільну роботу сайту. Щоб такого не відбувалося, слід періодично перевіряти сайт на наявність помилок у коді, інших проблем або загроз їх виникнення.

Технічна підтримка сайтів – це гарантія працездатності інтернет-ресерсу та його якісної функціональності. Технічна підтримка сайтів спрямована на підвищення технічних параметрів, конкурентоспроможності та рентабельності сайту.