Скільки часу займає процес розробки сайту

Створення сайтів включає у себе розробку, затвердження  дизайну, верстку сторінок, інтеграцію функціоналу, тестування та базове наповнення. Зрозуміло, що увесь цей спектр послуг займає певний проміжок часу. Спробуємо розглянути усі ці процеси поетапно.

Розробка сайту включає в себе визначення технічного завдання, обрахування кошторису проекту та підписання договору про співпрацю. Цей процес може тривати від кількох днів до кількох тижнів. Щоб уникнути непорозумінь, варто максимально детально розписати технічне завдання. На основі технічного завдання готується комерційна пропозиція з вартістю усіх подальших робіт та термінів виконання.

Наступний крок – розробка дизайну проекту. Зазвичай, цей процес займає найбільше часу, оскільки дизайн проекту корегується до того часу, поки повністю не задовольнить усіх вимог замовника. На розробку першого варіанту проекту переважно йде від 3-х до 5-ти робочих днів. Після затвердження концепції необхідно розробити дизайн макетів основних внутрішніх сторінок, знову ж таки, враховуючи усі побажання клієнта.

Певний час потрібно виділити для того, щоб замовник міг проглянути, обдумати, повторно передивитися дизайн сайту та, при необхідності, проконсультуватися з довіреними особами.

Наступний крок – верстка сторінок та інтеграція системи управління з усіма необхідними модулями та функціями. Після затвердження верстки та функціоналу сайту відбувається його тестування. Переважно воно несе за собою незначні зміни, котрі можуть зайняти від кількох годин до кількох днів. Далі загружається реальний зміст та виправляються незначні недопрацювання. Затверджений сайт переноситься на робочий хостинг замовника і знову проводиться повторне тестування проекту.

Відповідальний розробник ніколи не буде свідомо затримувати термін здачі проекту, оскільки це взаємовигідний процес. Наша веб студія «Павук» прикладає максимум зусиль, щоб дотримати умови договору та вчасно здати інтернет-проект замовнику.

У своїй роботі ми керуємось наступними правилами:

1. Максимально чітко та детально прописуємо усі вимоги та побажання замовника;
2. Оперативно реагуємо на запропоновані варіанти дизайну;
3. Завбачливо готуємо усі налаштування та базовий зміст для сайту;
4. Ретельно тестуємо готовий функціонал;
5. Беремо до уваги усі побажання замовника.

Дотримуючись усіх цих нескладних правил, ми допоможемо вам не лише зекономити кошти, вчасно отримати замовлений сайт, а й зберегти свої нерви та закласти чудову основу для подальших ділових стосунків.