З чого складається вартість сайту? 

Спершу спільно з замовником розробляється технічне завдання, котре ляже в основу проекту. Сюди входять наступні етапи: архітектура сайту, дизайн сайту, розробка змісту сайту, наповнення сайту, підключення системи управління контентом, кінцева збірка та тестування сайту, просування сайту та поточна технічна підтримка інтернет-проекту.

А тепер розглянемо усі кроки по черзі. Архітектура сайту включає в себе обговорення структури проекту та майбутні розділи, побажання замовника щодо зовнішнього вигляду сайту, юзабіліті та змісту. Технічне завдання визначає мету сайту, опис цільової аудиторії, вимоги до зовнішнього вигляду, перелік основних розділів та видів навігації.

Далі відбувається робота над дизайном сайту – початковим ескізом макету майбутнього інтернет-проекту. Наступний крок – розробка текстового та графічного змісту сайту. Цей етап включає в себе написання тексту сайту «з нуля» або розробку паперових матеріалів та графічних зображень замовника. Семантичне ядро створюється з основних ключових запитів, за якими сайт повинен вийти в зону видимості пошукових систем. Формуються списки ключових слів для кожної затвердженої сторінки сайту. Саме під семантичне ядро створюються тексти, котрі будуть опубліковані на веб сайті. Фахівці-копірайтери з професійною лінгвістичною освітою наповнять Ваш інтернет-проект оригінальним та унікальним контентом.

Далі відбувається підключення системи управління контентом. Це можна робити самостійно, але у цьому випадку необхідно володіти основами верстки та редагування текстів, навиками оптимізації сайтів, якісною обробкою та оптимізацією фотографічних зображень для інтернету тощо. Проте, ми не радимо своїм клієнтам самостійно редагувати сайт, оскільки найменші неточності можуть усунути веб ресурс з ТОП позицій Google чи Yandex. Якщо Ви будете вкладати, навіть, незначні кошти в просування та підтримку сайту, він завжди буде виглядати стильно, естетично та займатиме провідні позиції у пошукових системах.

Наступний крок – вибір найоптимальнішого хостингу, реєстрація доменних імен та здійснення подальшого необхідного технічного супроводу сайту. Далі проводиться тестування веб ресурсу на сумісність з зовнішніми джерелами навантажень, а також на зловмисні дії користувачів.

Один із заключний етапів – це просування сайту. Веб ресурс реєструється в основних пошукових системах і протягом двох тижнів сайт буде проіндексований, що дозволить виконати більш точне налаштування та просування.

З моменту здачі сайту в експлуатацію наша веб студія «Павук», за бажанням замовника, здійснює подальший авторський супровід інтернет ресурсу.