Чи потрібен Вашому сайту seo аудит?

Багатьох власників інтернет-порталів цікавить питання, чому їхній веб ресурс тривалий час не може зайняти гідне місце у ТОП позиціях пошукових систем?

Якщо на Вашому сайті міститься багато сторінок з корисною інформацією (контентом), але відсутня достатня кількість відвідувачів, тоді веб-сайту негайно потрібен професійний технічний і пошуковий seo аудит.

Чому це так важливо? Якісний технічний супровід допоможе виявити внутрішні технічні помилки, усунути дубльовані сторінки, грамотно сформулювати семантичне ядро, оптимізувати сторінки під пошукові запити, коректно провести внутрішню перелінковку сторінок, підібрати сайти-донори та наростити посилальну масу, а також отримати рекомендації по юзабіліті (зручність у керування для користувачів). 

Основна мета сео – залучення великої аудиторії відвідувачів, котрі після ознайомлення з контентом сайту, повинні стати потенційними клієнтами, покупцями або партнерами. Існування порталу невиправдане і беззмістовне, якщо не приносить бажаного результату. Щоб отримати очікувану користь, інтернет-ресурс повинен стати ефективним. Але досягнути цього, пустивши все на самоплив, неможливо, необхідна планомірна та послідовна робота над розкруткою і просуванням веб-ресурсу. Погана видимість сайту у пошукових системах та його невисока відвідуваність можуть свідчити про те, що при створенні веб-ресурсу або його контенту (наповнення) були допущені серйозні помилки. Послуги сео допоможуть знайти прогалини при створенні сторінок та збільшити відвідуваність сайту.

Загалом пошуковий seo аудит включає в себе поетапне дослідження веб-порталу: базову (підготовчу) стадію робіт, технічний структурний аналіз, дослідження контенту.

Підготовча стадія робіт по пошуковій оптимізації – це діагностика, котра виявляє помилки та визначає напрямок подальшої роботи. Проведення сео аналізу дозволяє виявити некоректну індексацію пошуковими роботами, непрацюючі посилання, похибки і недоопрацювання при верстці сайту, що негативно впливає на ефективність просування та ускладнює роботу користувачів сайтом.

При технічному аналізі перевіряється швидкість і надійність роботи хостингу, зручність навігації, наявність вразливих місць та помилок у верстці, швидкість завантаження сторінок і елементів, які розміщені на порталі, роботу модулів, а також точність обробки помилок сервером.

Веб-студія Павук проводить професійний seo аудит, який суттєво покращить роботу Вашого порталу та допоможе просунути його в ТОП позиції пошукових машин.