Як створити сайт? 

Необхідність у створенні сайтів сьогодні виникає практично у кожної компанії, фірми, магазину чи, навіть, у фізичних осіб. Процес створення сайту досить складний, проте, заумов правильної організації роботи, Ви отримаєте сучасний та успішний проект, котрий окупиться в найближчий час.

Тож як створити сайт, котрий буде ефективно функціонувати та реалізує очікувані сподівання? В першу чергу варто продумати веб-юзабіліті, тобто зручне та доступне користування сайтом. Веб-юзабіліті включає в себе наступні завдання: представити користувачам інформацію у стислій та зрозумілій формі, максимально спростити пошук на порталі, мінімалізувати кількість кліків для здійснення операцій, створити умови для зручного розміщення необхідних елементів на веб-сторінці.

Простота та доступність у користуванні сайтом – запорука успішності усього інтернет-проекту. Відвідувачі порталу прагнуть швидко досягнути поставлених завдань, у протилежному випадку, існує велика ймовірність, що користувач залишить веб-ресурс – клієнтам потрібна точна та достовірна інформація. Стильний та красивий дизайн – лише одна складова успішного сайту, справжній успіх у простоті та доступності проекту. Наявність будь-якого елементу на сайті повинна бути оправдана, а інтернет-сторінка «не засмічена», вільний простір – чудовий помічник у сприйнятті інформації.

Кожного користувача, котрий заходить на сайт, в першу чергу, цікавить контент (тобто інформація), яким наповнений портал. Але користувачі не завжди читають усю інформацію на сторінці, проте, обов’язково, пробігають її поглядом, а тому, дуже важливо сфокусувати погляд особи на підзаголовках, переліках чи виділеннях. Для цього необхідно, відразу на початку, озвучити головні думки, а потім розписати та аргументувати потрібну інформацію.

Користувач повинен вільно почуватись на сайті: усі функції та можливості необхідно розмістити в полі зору відвідувача. Робота на порталі повинна приносити користувачу задоволення. Це стосується і тих ситуацій, коли посилання автоматично відкривається у новому вікні або користувач не може регулювати його розмір. Варто пам’ятати, що відвідувачі дуже цінують свою свободу, а тому, вони повинні бачити свої можливості та відчувати, що на них не тиснуть (зокрема, це стосується кнопок «Назад» і «Вихід»).

Щоб Ваш портал ефективно працював, перед тим, як створити сайт, варто продумати методи його просування у пошукових системах. Наша компанія не лише відповість на запитання як створити сайт, але й надасть якісні та практичні послуги за розумну ціну.