Як відбувається процес розробки сайту?

Постановка завдання.

Перш ніж почати роботу над розробкою сайту, слід визначити конкретні цілі та завдання, котрі будуть поставлені перед інтернет-ресурсом. Таким чином визначається структура і тип майбутнього сайту. Зокрема:

Сайт-візитка

Корпоративний сайт

Інформаційний портал

Електронний магазин

Промо-сайт

Комбінація різних типів електронних ресурсів

Далі визначається цільова аудиторія відвідувачів сайту, частота оновлення вмісту та наповнення сайту, стиль та навігація інтернет-ресурсу, при цьому беруться до уваги усі побажання замовника щодо майбутнього проекту.

Розробка графічного дизайну.

Створюється робочий макет сайту, розробляється фірмовий стиль та логотип компанії. При розробці дизайну беруться до уваги зручність у користуванні сайтом, створення стильної та ексклюзивної графіки, відповідна швидкість завантаження web-сторінок. Усі варіанти дизайну узгоджуються з замовником.

HTML – кодування.

Далі відбувається верстка сторінок HTML. Віртуальний макет сайту зрештою набуває візуального електронного вигляду. Тепер Ви зможете працювати з інтернет-ресурсом он-лайн. Обираються оптимальні варіанти сторінок і зображень для швидкого завантаження з метою полегшення реєстрації у пошукових системах.

Web – програмування.

Сучасний, стильний та ефективний сайт – це не лише лице Вашої компанії, а й засіб для роботи з відвідувачами сайту і можливість обробляти та обмінюватись інформацією. Для цього ми розробили спеціальні системи, котрі автоматизують роботу з сайтом. Власне, на даному етапі роботи над проектом, відбувається налаштування цих систем і модулів. Створення сайтів Львів

Тестування.

Гарантія якісного функціонування інтернет-ресурсу – це детальна перевірка роботи сайту в різних типах браузерів, аналіз та робота усіх розділів сайту і посилань, відображення картинок, фото та відео. У процесі тестування відбувається виправлення виявлених граматичних чи програмних помилок.

Публікація в мережі Інтернет.

Безпосереднє розміщення web-ресурсу в інтернеті або хостинг – реєстрація доменного імені та розміщення файлів сайту. Цю послугу надають хостинг-провайдери, котрі мають спеціальні сервери з великою кількістю оперативної пам’яті. Власне, необхідна кількість оперативної пам’яті на сервері і називається хостингом. Вартість хостингу залежить від кількості задіяної оперативної пам’яті на сервері. Розкрутка сайтів м.Львів.

Лише виконавши усі попередні умови ми зможемо створити унікальний та неповторний інтернет-проект. Наша мета – створити сайт, котрий задовільнить усі очікування клієнта та окупить себе в найкоротші терміни!

Професійно розроблений сайт – це оригінальний та ексклюзивний дизайн, зручна та доступна навігація, надійна система управління сайтом, правильний розрахунок цільової аудиторії та чудовий настрій наших замовників!