Розробка і створення сайтів – сьогодні найкраще рішення для розширення аудиторії споживачів як для малого, середнього, так і великого бізнесу.

 Створення сайтів з простим управлінням налічує два основні модулі: модуль управління структурою розділів сайтів та візуальний редактор статей, котрий володіє великим набором інструментів форматування текстів, керування посиланнями та таблицями, засобами обробки фотографій, схемами тощо. Функціональність модуля редагування статей дозволить втілити самі несподівані рішення подачі інформації. Використовуючи систему управління сайтом, Ви зможете у будь-який момент самостійно, оперативно та легко додати чи замінити інформацію на інтернет-ресурсі.

Розробка сайтів допоможе підвищити якість роботи з партнерами та клієнтами, збільшить об’єм продажу та пошук нових ринків збуту. Перш ніж розпочати роботу над створенням сайту, варто провести аналітику конкурентів. Ціково, що конкуренція у реальному бізнесі далеко не завжди відповідає конкуренції у мережі. Далі, варто визначити мету та порядок навігації користувачів по сайту. Наприклад, кінцева мета може полягати у тому, щоб користувач заповнив певну форму, відправив листа на електронну пошту або зателефонував.

Розробка сайтів включає в себе: розробку технічного завдання, структурування концепції , створення структури , роботу над змістом , розробку дизайну , верстку , створення контенту , розміщення web-сайтів в Інтернеті, реєстрація web-сайтів у пошукових машинах і каталогах, просування web-сайтів у мережі Інтернету тощо.

Ми швидко та якісно розробимо унікальний дизайн-макет з врахуванням діяльності замовника, його потреб та побажань. Широкий спектр наших робіт, представлений в потрфоліо, свідчить про те, що нас цікавлять усі види діяльності на території України.

Наш досвід створення сайтів дозволяє запевнити, що ми допоможемо Вам ефективно та професійно поширити необхідну інформацію та просунути Ваш бізнес на теренах України.